Na początku listopada 2017 r. na polskim rynku pojawiała się nowa marka, Compositive.
Nowy zakład w Łapach, nowe maszyny i modernizacja pomieszczeń w siedzibie spółki w Białymstoku – to kolejne inwestycje Promotechu.
Restauracja CHILLI Bistro by Sodexo w Oxygen Park, przy ulicy Jutrzenki 137 w Warszawie, została uznana za najlepszy lokal gastronomiczny w Polsce w kategorii restauracja pracownicza w trzeciej edycji Food Business Awards 2014.
Rynek franczyzy w Polsce zdominowany jest przez sieci gastronomiczne. To one od lat cieszą się największą popularnością wśród przedsiębiorców.
InPost oferuje klientom biznesowym kompleksową obsługę wysyłek pocztowych na terenie całego kraju, a także w serwisie międzynarodowym. Dzięki najtańszemu kurierowi krajowemu obsługa zleceń to spora oszczędność kosztów dl
Produkty marki Cersanit w finale konkursu wzorniczego „Dobry Wzór 2019”
Kolejnym wydarzeniem, na które będzie miał wpływ koronawirus, to zbliżający się Dzień Dziecka. Jak sprawić, aby 1 czerwca był pozytywnie wspominany zarówno przez rodziców, jak i ich pociechy?
Odkąd marka Frytki Belgijskie w Krakowie niespełna rok temu uruchomiła opcję franczyzy, telefony w jej siedzibie nie przestają dzwonić.
Z początkiem roku do zespołu platformy zakupowej Arena.pl dołączyła Alina Wojna, która objęła stanowisko dyrektora marketingu. Kluczowym wyzwaniem stojących przed nią i jej zespołem jest zbudowanie solidnej strategii i silne
Xerox kontynuuje swoje zobowiązanie dotyczące zrównoważonego rozwoju, osiągając globalną certyfikację EPEAT dla urządzeń z obsługą ConnectKey – Xerox VersaLink® i Xerox AltaLink®.