Ruszył nowy program softlandingowy w CIC Warsaw. Skierowany jest do zagranicznych przedsiębiorców. Udział w programie to pomoc merytoryczna i praktyczna przy zakładaniu działalności biznesowej w Polsce oraz dostęp do globalnego
Do nowopowstającego Centrum Badawczo-Rozwojowego Technologii Rolniczych Cynkometu w Czarnej Białostockiej przyjeżdżają pierwsze maszyny i urządzenia. Celem tych inwestycji jest rozwój innowacyjnej produkcji w spółce.
Już 18 lutego we Wrocławiu odbędzie się druga z cyklu konferencji „TOP10 – najbardziej perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu”, którego partnerem strategicznym jest firma Dachser.
Wkrótce poszczególne nadleśnictwa ogłoszą przetargi, w ramach których przedsiębiorcy będę mogli ubiegać się o wyznaczenie limitów na zakup drewna w przyszłym roku. Jednym z warunków wzięcia udziału w przetargu jest wnie
Producent kuchennych urządzeń do zabudowy przedłużył umowę dotyczącą najmu 2,9 tys. mkw. powierzchni komercyjnej w parku logistycznym MLP Pruszków I, należącym do MLP Group. Firma TEKA Polska współpracuje z MLP Group od 20
Max Kuchnie to ogólnopolska sieć studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD. Firma obecnie współpracuje z ponad 300 niezależnymi studiami mebli kuchennych, zrzeszonymi w sieci poprzez zawarcie umowy franczyzowej.
Z początkiem lutego br. Renata Timoščik dołączyła do polskiego zespołu Circle K i objęła stanowisko Senior Director Market Development.
9 salonów na 9 urodziny "Time for Wax". Wywiad z Izabelą Makosz, właścicielką sieci salonów depilacji woskiem i prowadzącą program na youtube "Time for Business"
CulinaryOn to największe studio kulinarne w Azji i Europie oraz wyjątkowy gastronomiczny plac zabaw, który zapewnia niezapomniane emocje na eventach dla sektora B2B oraz klientów indywidualnych.
3 miesiące i 13 dni – średnio tyle czekali polscy przedsiębiorcy na zapłatę od kontrahentów w II kw. 2017 r. Przybyło też firm, które narzekają na kłopoty z uzyskaniem zapłaty za sprzedane towary lub usługi. Na ten probl