Karolina Wrońska objęła stanowisko Dyrektora Produktu w tyskim operatorze kredytowym – Górnośląskim Towarzystwie Finansowym GTF Sp. z o.o.
Wawel: Projekt Dobre Składniki i działalność dobroczynna fundamentami strategii marki (Raport Niefinansowy 2018)
Choć faktury już od kilku lat można w Polsce wystawiać, przechowywać oraz przesyłać bez ich drukowania, tylko 20% małych i średnich firm korzysta z formy elektronicznej. I to pomimo, że każda wydrukowana faktura oznacza real
W dobie internetowych zakupów i błyskawicznie zmieniających się trendów od marek prowadzących działalność stacjonarną konsumenci oczekują wyższego standardu niż jeszcze kilka lat temu.
Generalna modernizacja, nowy park maszynowy, a w efekcie jeszcze większa wydajność – tak w skrócie można opisać kolejną znaczącą inwestycję Podlaskich Zakładów Zbożowych.
W dniach 25-26 maja w Zakopanem odbyła się pierwsza w Polsce konferencja 3D Base Camp.
PFRON, General Motors, Neckermann czy sieć sklepów Małpka - białostocka firma Ideal Group wygrywa kolejne przetargi na dostawę dystrybutorów wody pitnej i automatów serwujących kawę.
Wszystko zaczęło się w 1965 r. w Duffel w Belgii, gdzie Jan Reynaers stworzył Aluminium Construction Reynaers. Przedsiębiorstwo rozwijało się dynamicznie, rozszerzając swoją działalność o kolejne rynki, również Polskę, w
Pierwsza kawiarnia sieci the White Bear Coffee wystartowała 3 lipca punktualnie o 7.30. Nową na rynku markę stworzyły dwie rozpoznawalne firmy: Koku Sushi i Mobilny Barista.
Trwają zapisy na III edycję Gift Show Poland – największych targów branży upominkowej w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28 maja br. w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, które znajduje się przy ul.